alt
alt
alt
alt

Sedla Custom

  

 

DREZURNÍ SEDLA

PASOVÁNÍ SEDEL

PÉČE O SEDLO

NAŠI JEZDCI


Dlouhé roky jsme pro naše koně hledali ideální značku sedel. Potřebovali jsme sedla, která budou perfektně sedět koním. Taková, která bude možná přepasovat a upravit přímo ve stáji bez dlouhého čekání a posílání sedel do vzdálené zahraniční fabriky. Sedla, která budou držet jezdce ve správné pozici a zároveň budou kontaktní, příjemná a pohodlná. Hledali jsme, až jsme našli!

Od roku 2018 jsme navázali úzkou spolupráci se světoznámou firmou Custom Saddlery (https://mysaddle.com/en >> , která již dvacet let navrhuje a vyvíjí nejmodernější materiály a techniky, které kombinují řemeslné zpracování s nejpokročilejším systémem drezurních sedel na míru nejen koním, ale zároveň i jezdcům.

Pro český trh jsou k dispozici tři řady drezurních sedel - Custom, Icon a Wolfgang. Tyto řady nabízejí na výběr ze sedmi koster, přičemž každá kostra je vhodná pro jiný hřbet, kohoutek a zaúhlení lopatky. Po zaměření samotného koně a zvolení nejvhodnější kostry, přichází řada na výběr kolenních opěrek, které budou vyhovovat nejvíce. Custom Saddlery nabízí na výběr ze šesti druhů kolenních opěrek. Na každý model sedla je možné zvolit jiný typ opěrek nebo ponechat originální pro daný model. Tato úprava je vždy v ceně sedla.

Po důkladném školení a získání certifikátu "CUSTOM SADDLE FITTER" nabízíme nejen prodej sedel, ale také kompletní servis pasování a úpravy sedel Custom. Tento servis nabízíme nejen pro nově zakoupená sedla, ale také pro sedla starší. Kompletní ceník služeb pasování, zaměřování a úprav naleznete zde >>


Obchodní zastoupení pro Českou republiku:

Jan Zamec                                            Markéta Zamcová

Tel.: +420 731 844 454                                   Tel.: +420 734 830 336


Navštivte nás na Facebooku!

 

Design a výzkum

V Custom Saddles nepřetržitě navrhujeme a zkoumáme sedla a jezdce, abychom našli ideální kombinaci designu a řemeslného zpracování vyhovující dnešním požadavkům. Každé sedlo je detailně kontrolováno, aby bylo zajištěno korektní zpracování a kvalita. Cary Wallace, ředitel našeho oddělení designu a výzkumu, představil některé z nejlepších drezurních sedel na trhu a získal si důvěru a podporu několika nejlepších jezdců na světě. 

Díky nejmodernějším zařízením, kvalifikovanému personálu a komplexními znalostmi Vám můžeme nabídnout velký výběr nejvhodnějších drezurních sedel. Úzce spolupracujeme se zákazníky a poskytujeme veškeré naše znalosti, kvalitu a servis, abychom Vám zprostředkovali co nejlepší jezdecké zážitky. Stále se vzděláváme a spolupracujeme s různými trenéry a jezdci, abychom mohli pokračovat v inovaci a udrželi si místo na vrcholu nejen Anglického trhu s drezurními sedly. Jsme vždy k dispozici pro jakoukoli pomoc či servis, které budete potřebovat po prodeji.  

 

 Z čeho jsou naše sedla? 

  • Nastavitelná, flexibilní dřevo-pružinová kostra navržená tak, aby perfektně padla Vašemu koni.

  • Perfektně vyvážené 100% vlněné sedlové polštáře.

  • Nastavitelné zápinky ve tvaru „V“.

  • Velké měkké kolenní opěrky vedoucí Vás ke komfortnímu, stabilnímu sedu.