alt
alt
alt
alt

Naši jezdci

Hana Vašáryová

Hanku jistě není třeba dlouze představovat, jedna z nejúspěšnějších drezurních jezdkyň u nás. Proč zvolila právě sedla Custom si přečtěte níže.

"Správně napasované a zcela padnoucí sedlo je pro mě jednou z priorit. Pro podání 100% výkonu se potřebuji cítit komfortně já i můj kůň, a právě proto jsem se rozhodla pro značku Custom. Sedla Custom vynikají skvělou řemeslnou prací za použití těch nejlepších materiálů a moderních technologií, a tudíž uspokojí i ty nejnáročnější požadavky jezdce i koně. Chcete-li se také cítit v sedle pohodlně a ještě přitom správně rozvíjet činnost zádového svalstva koně, je pro vás Custom jedinou správnou cestou. "

 

 

Jan Zamec

Pro sedla této značky se rozhodl ve chvíli, kdy zjistil, že k výcviku jeho mladých drezurních koní je potřeba dbát nejen na správný sed jezdce, ale také na pohodlí koně. Není-li kůň spokojený nemůže jeho výcvik směřovat tím správným směrem. Jan je zároveň "saddle fitterem" společnosti Custom, a tak se s ním a těmito sedly nebudete setkávat pouze na závodech, ale např. také u Vás ve stáji při výběru nového skvěle padnoucího sedla!

 Fabrizio Sigismondi


Fabrizio Sigismondi, další z jezdců špičkových sedel Custom.
Jezdec kterého není potřeba dlouze představovat. Pro ty, kteří by přeci jen nevěděli, Grand Prix jezdec a mnohonásobný mistr České republiky.

Fabrizio momentálně sedlá modelovou řadu Icon Flight a Wolfgang Omni.

Proč se rozhodl právě pro sedla Custom si přečtěte níže.

"Hledání správného sedla je velká alchymie,
tohle mi potvrdí každý, kdo se jezdeckým sportem zabývá.
Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je to “neverending story”.????
Poprvé jsem se se sedly značky Custom setkal v Nizozemsku v jedné prestižní drezurní stájí, kde jsem měl možnost si do sedla také sednout.
Ten okamžik jsem věděl, že lepší sedlo pro sebe a mé koně vybrat nemohu.
Sedlo mám již několik týdnů ve stáji a potvrdilo můj první dojem.
Díky výborné kvalitě a úžasnému napasování Janem a Markétou, mám kvalitní sedlo, které výborně sedí mě a mým čtyřnohým svěřencům."