alt
alt
alt
alt

Naši jezdci

Hana Vašáryová

Hanku jistě není třeba dlouze představovat, jedna z nejúspěšnějších drezurních jezdkyň u nás. Proč zvolila právě sedla Custom si přečtěte níže.

"Správně napasované a zcela padnoucí sedlo je pro mě jednou z priorit. Pro podání 100% výkonu se potřebuji cítit komfortně já i můj kůň, a právě proto jsem se rozhodla pro značku Custom. Sedla Custom vynikají skvělou řemeslnou prací za použití těch nejlepších materiálů a moderních technologií, a tudíž uspokojí i ty nejnáročnější požadavky jezdce i koně. Chcete-li se také cítit v sedle pohodlně a ještě přitom správně rozvíjet činnost zádového svalstva koně, je pro vás Custom jedinou správnou cestou. "

 

 

Jan Zamec

Pro sedla této značky se rozhodl ve chvíli, kdy zjistil, že k výcviku jeho mladých drezurních koní je potřeba dbát nejen na správný sed jezdce, ale také na pohodlí koně. Není-li kůň spokojený nemůže jeho výcvik směřovat tím správným směrem. Jan je zároveň "saddle fitterem" společnosti Custom, a tak se s ním a těmito sedly nebudete setkávat pouze na závodech, ale např. také u Vás ve stáji při výběru nového skvěle padnoucího sedla!