alt
alt
alt
alt

Naši koně

   

DeanYBeau

Narození: 2012
Původ: Don Index x Don Crusador x Dacaprio x Lauries Crusador
Pohlaví: valach
Barva: tmavý hnědák

DeanYBeau je impozantní hannoverský valach s excelentním drezurním původem. Velice příjemný, lehce jezditelný kůň vhodný také pro ženu, juniora či mladého jezdce. Talent pro shromáždění a cvalové piruety. Nyní připravován do stupně S. 

 

   

Dr. House H

Narození: 2012
Původ: De Martino x Don Schufro x Sandro Hit x Compliment
Pohlaví: valach
Barva: tmavý hnědák

Dr. House neboli Merlonek je novou posilou našeho týmu. Velice talentovaný mladý valach s třemi výbornými chody, zejména krokem a cvalem. Momentálně připrovován do KMK pro 5ti leté koně.

Více informací a fotek >>

 

   

Sandro Unique

Narození: 2013
Původ: Sandro Classic x Jazz
Pohlaví: valach 
Barva: tmavý hnědák

Sandro je nádherný, velice charakterní tmavý hnědák, který po svém otci zdědil nejen krásný klus, ale zejména excelentní cval a jezditelnost. Sandro v roce 2017 zvítězil ve finále KMK pro 4 leté koně. V sezoně 2018 se účastní mezinárodních závodů CDIYH v kategorii 5 letých drezurních koní. 

Více informací a fotek >>

   

Diablo Desperado

Narození: 2008
Původ: Desperados x Marianka (Matcho)
Pohlaví: valach 
Barva: ryzák

Desperado je impozantní vysoký ryzák po světoznámém hřebci Desperados, kterého sedlá drezurní jezdkyně Krisitina Sprehe. Desperado je vysoký, velice elastický kůň s třemi vynikajícími chody, zejména s elastickým vysokým klusem, vyniká svou velice aktivní zádí. Desperado v roce 2015 startoval na stupni S, nyní je připravován do stupně Prix St. George pro následující sezónu 2016. 

Více informací a fotek >>