alt
alt
alt
alt

O nás

 

ArtDressage Stable se nachází v obci Holubice (Praha – západ), která je vzdálena 20 km od Prahy, Kladna a Slaného a 5 km Kralup nad Vltavou. Ze stanice Bořislavka v Praze jezdí do Holubic pravidelná MHD. Nabízíme kvalitní ustájení pro Vaše koně, výcvik koní a jezdců vše věkových kategorií. Jezdecký výcvik od úplných začátků v sedle až po profesionální úroveň. V rámci naší "Pony školičky" nabízíme výuku dětí na pony a kompletní přípravu dětí do pony sportu, včetně pronájmu či zakoupení poníka. Připravíme Vás a Vašeho koně pro ZZVJ, drezurní a skokové závody. Rádi do stáje přijmeme i rekreační jezdce. Přestože je naše stáj velmi blízko Praze, jsou zde i kvalitní terény pro vyjížďky do přírody. Součástí jezdeckého areálu je velice příjemná restaurace.

Jan Zamec

Jan Zamec se jezdectví věnuje již od útlého věku. Své první krůčky v sedle absolvoval na Moravě. Po přestěhování se do Středních Čech začal jezdit v v jezdeckém oddílu stáje Black Horse Dressage. Zde pod vedením své trenérky Kataríny Hlavové složil zkoušky základního výcviku jezdce a naplno se začal věnovat drezuře. Od roku 2009 se pravidelně zúčastňuje drezurních soutěží. Ve stáji Blak Horse Dressage během svého dlouholetého působení získal bohaté zkušenosti v oblasti drezurního ježdění, přípravy mladých sportovních koní, výcviku filmových koní a tréninku drezurních jezdců od stupně Z až do stupně T. V roce 2013 navázal spolupráci s Dressage Stable Umlauf, kde pod vedením Ladislava Umlaufa a Evy Jančaříkové připravoval mladé talentované drezurní koně do soutěží KMK. Tyto koně prezentoval a nadále prezentuje na českých obdélnících. Zejména se jedná o koně Santina a Schermana, se kterými v roce 2014 získal mnoho úspěchů a vítězství. Od září 2014 se začal plně věnovat tréninku koní a jezdců v ArtDressage Stable Holubice, nadále však přetrvává spolupráce s panem Ladislavem Umlaufem a Evou Jančaříkovou. Nyní se Jan věnuje výcviku koní všech věkových i výkonnostních kategorií. Na drezurních obdélnících prezentuje nejen své koně, ale také koně svých klientů. 

 

Markéta Zamcová

Markéta Zamcová se jezdectví věnuje taktéž od dětství. Závodní kariéru započala v roce 2003, kdy pod vedení Jiřího Pažoudky a Evy Pažoudkové úspěšně složila zkoušky základního výcviku jezdce a začala aktivně závodit v pony sportu. Do roku 2009 se věnovala převážně skokovému sportu a postupně se rozhodla, že jí srdce netáhne přes překážku, ale do drezurního obdélníku. V roce 2011 začala jezdit ve stáji Black Horse Dressage, kde se seznámila se svým manželem Janem Zamcem a pod vedením Kataríny Hlavové se začala intenzivně věnovat drezuře a přípravě mladých drezurních koní. Od roku 2013 do srpna 2014 pracovala v Dressage Stable Umlauf, kde získala další cenné zkušenosti s výcvikem mladých koní a v neposlední řadě nesčetné množství zkušeností v sedle koní na nejvyšším stupni výcviku. Od srpna 2014 se naplno věnuje provozu ArtDressage Stable Holubice.